קאָנטאַקט אַקאַ/NY

רופן אונדז

איר קענען דערגרייכן אונדזער קונה רופן צענטער 24 שעה אַ טאָג, זיבן טעג אַ וואָך מיט קיין שאלות אָדער קאַנסערנז דורך פאַך (833) מיין-ACANY אָדער (833) 692-2269. מיר וועלן גערן אַרוישעלפן איר מיט קאַנעקטינג צו די צונעמען שטעקן מיטגליד אָדער אָפּטיילונג.

Email אונדז

אויב איר בעסער email, פילן פֿרייַ צו שיקן קיין שאלות צו אַקאַ/NY ס אַלגעמיין ינקוועריז בריווקאַסטן בייַ questions@myacany.org.

העסקעם כאַטליין

אַקאַ/NY איז דעדאַקייטאַד צו ינשורינג אונדזער שטעקן שפּילן אין לויט מיט אונדזער העסקעם פּלאַן, קאַנפאַדענשיאַלאַטי פּאַלאַסיז, ווי געזונט ווי אַלע אָנווענדלעך געזעצן און רעגיאַליישאַנז. אַקאַ/NY ס העסקעם פּראָגראַם איז אַימעד בייַ גרינדן אַ פּראָגראַם אַז פּראַמאָוץ פאַרהיטונג, לעגיטימאַציע, ריפּאָרטינג און האַכלאָטע פון קיין מיסקאַנדאַקט אָדער הילעל. קיין קאַנסערנז אָדער סאַספּעקטיד הילעל פון די העסקעם פּראָטאָקאָלס, קאָדעקס פון אָנפירן, פּאַלאַסיז און פּראָוסידזשערז, זאָל זיין געמאלדן צו די anonymous העסקעם האָטלינע בייַ (646) 755-9029.


האַלטן אַרויף-צו-דאַטע מיט אַקאַ/NY

אַקאַ/NY פּיריאַדיקלי סענדז email אַלערץ מיט וויכטיק נייַעס און אַננאָונסעמענץ. צייכן אַרויף פֿאַר אונדזער email נייַעס הייַנט.

צייכן אַרויף פֿאַר אַקאַ/NY דערהייַנטיקונגען 


אַקאַ/NY רעגיאָנאַל קאָנטאַקטן

ACA / NY מיטגלידער, זייערע פאַמיליעס און זייערע סערוויס פּראַוויידערז קענען יבערגעבן מיט ACA / NY Care Management דורך קאָנטאַקט אַ רעגיאָנאַל דירעקטאָר אין זייער געגנט:

Long Island

קימבערלי Jaynes
וויצע פרעזידענט פון זאָרגן פאַרוואַלטונג
kimberly.jaynes@myacany.org
646-901-3820

קאַטלין ברוין
kathleen.brown@myacany.org
646-316-9662

ניקאָלע Richardson
nicole.richardson@myacany.org
646-819-2204

James Murray
james.murray@myacany.org
347-380-3353

דן גאָלד
dan.gold@myacany.org
646-225-0071

Stephanie Pearsall
stephanie.pearsall@myacany.org
646-303-0872

ברוקלין און קווינס

קאַראָלין לעאַרי
וויצע פרעזידענט פון זאָרגן פאַרוואַלטונג
carolyn.leary@myacany.org
646-526-2506

Yvelisse ראָסאַ
yvelisse.rosa@myacany.org
646-819-1975

דאָראַטי Wohl
dorothy.wohl@myacany.org
646-832-0991

Nadeera Kumandan
nadeera.kumandan@myacany.org
646-819-1973

Corine Urciuoli
corine.urciuoli@myacany.org
646-326-9012

מאַרגאַרעט מאַרטינעז
margaret.martinez@myacany.org
646-505-9520

פּאַנאַגיאָטיס (פעטרוס) מאָוזאַקיטיס
panagiotis.mouzakitis@myacany.org
646-316-7978

Lower Hudson Valley, מעטראָ און סטאַטען אינזל

ראַניי Manza
וויצע פרעזידענט פון זאָרגן פאַרוואַלטונג
renee.manza@myacany.org
646-819-2094

קריסטען Ribnicky
kristen.ribnicky@myacany.org
646-326-9642

Holli Rubiano
holli.rubiano@myacany.org
646-526-7288

פּאַטי Larsen
patty.larsen@myacany.org
212-256-1447

Baturu Mboge
baturu.mboge@myacany.org
646-819-1974

קים קראָפערד
kim.crawford@myacany.org
646-326-3769

Mainawatie Singh
mainawatie.singh@myacany.org
646-505-9282